Thread: Balkan Section ESL ( Cro , Srb, BiH )

Balkan Section ESL ( Cro , Srb, BiH )

Exclamation Balkan Section ESL ( Cro , Srb, BiH )

I'm from Balkan and i looking for teammates who will play with me and other ppl from our region on ESL. Because of that i will use our language in other txt. Thank you for understanding.

Pozdrav ljudi ili vam ga Balkanci. Kako vam se više sviđa
    Ja sam ofanziva game's , tako se zovem jer imam i svoj YouTube kanal. Inace moje pravo ime je Samir , živim u Bosni i Hercegovini Sarajevo. Imam 21 godinu i bavim se gaming-om. Nisam ja kriv što volim igrice, nego da mi pređemo na stvar.
    Ne mogu da ganjam ljude po igrici i gledam im profile dali je neko od njih sa Balkana, Srbin , Hrvat i Bosanac. Neki su patriote neki igraju samo eto nako da probaju igru. Neki je cak igraju i duze, al na kraju odustanu iz svojih razloga. Neki ne mogu radi škole , posla i slicnih stvari. Potpuno to razumjem !
    Ali ja trazim ljude koji su stariji od 15 godina. To je ono minimalno, mada opet ocekujem od njega da se dokaze da je vrijedan timske igre. Da igra redovno i da poznaje barem osnove timske igre.
    Ovo je nova igrica , i sanse su jako velike za osvojit nesto. Ako se krene od pocetka , a imamo sanse mozda nesto i osvojimo. Sve sto trebam je ljude da se jave da igramo, i ima tu par uslova koje cu navest.

- ESL Cup traje sedmićno i pretežito mečevi su u razdoblju između 18:00 - 23:00 max
    - HeadSet tj. Slusalice i mikrofon
    - TeamSpeak 3 , za server se ne brinite
    - I 30lvl Global Rank-u u Nosgoth-u

To su uslovi, no ipak ako ide u skolu i prva ste smjena a voljeli bi ste ucestvovat ima mjesta za vas. Ako idete na fax i ne mozete stic svaki dan stignete par put i to je pozeljno. Tim ne prave 4 igrača samo tu je potrebno puno više baš radi naših osobnih obaveza, ali ako imate vremena da izdvojite barem za 4 od 7 mečeva to je odlično!

Za više informacija mozete pisat na privatne poruke, ili u post ispod. Vidimo se u igri

I know you are looking for users from your region but on the forums please post in both languages, the forums unless specified are English speaking. Thank you

I'll but need some time for that.
    The hard part is translate from Bosnian to Eng. Why ?
    Take word " Dog " for sample..
    On Eng. that's " Dog " on our language you can say " Cuko , Ker , Pas , Đukela , Cucek , Keruša , Pašće , *tene " and all that word's mean " Dog "
    I'll try
    Last edited by ofanziva69; 9th Sep 2015 at 12:20.

Jeli moguce da mi malo pojasnis u igri taktike i principe igre.Treba sutra da mi se igra skine,ne bi bilo lose da imam nekog mentora iz nasih krajeva